Умань – логістичний центр ценральної України

За ініціативи  Максима Полякова спільно з Головою Всеукраїнської Аграрної Ради Андрія Дикуна 11 серпня відбувся Круглий стіл разом із товаровиробниками сільськогосподарської продукції з Черкаської, Вінницької, Житомирської та Кіровоградської областей, представниками державних структур у  м. Умань, що на Черкащині ,для обговорення проблемних питань та напрацювання шляхів їх вирішення.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише Максим Поляков.

Чи не вперше за останніх кілька років із представниками безпосередньо об’єктів оподаткування спілкувався представник найвищого ешелону податкової служби Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан. Своє бачення вирішення проблем аграріїв запропонували до обговорення заступник голови ЧОДА Ярослав Березань та голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

На засіданні обговорювали питання вирівнювання податкового поля для всіх учасників агробізнесу, як позитивне явище відзначили налагодження процесу відшкодування ПДВ виробникам сільськогосподарської продукції , також було зазначено, що деякі законодавчі акти, які знаходяться на розгляді у Міністерстві фінансів, і мають за сферу дії урегулювання взаємовідносин між державою та аграріями, несуть чітке соціальне навантаження. Мова йшла, зокрема про проект Закону з робочою назвою “Про соціальний податок на гектар орної землі” .

Умань – це логістичний центр ценральної України. І саме тут, на Черкащині, яка не має потужної промислової бази, має бути відпрацьовано механізми відродження аграрного сектору. Країні потрібна така податкова реформа, яка дала б змогу процівникам сільського господарства працювати в умовах стабільної системи оподаткування як мінімум 10-15 років.

По завершенню круглого столу всі присутні: і посадовці, і сільгосптоваровиробники –  домовились створити робочу групу, яка опрацьовуватиме пропозиції, що надходитимуть від аграріїв та працюватиме над адаптацією законодавчих актів та податкових нормативів до рівня, що задовольняв би і потреби держави, і не стримував би зміцнення господарників.

Фото  Максим Поляков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *