“Коронації слова 2016″

Уманчанка отримала премію на “Коронації слова 2016″

16 червня у Київському Національному  академічному театрі оперети відбулась шістнадцята церемонія нагородження міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». І одну із нагород «Коронації» до Умані привезла Вікторія Коваль. Її рукопис “Перша пригода іграшкового песика Бублика” отримав спеціальну літературну премію «Вибір дітей» у номінації «Кращий прозовий твір для дітей дошкільного віку».

– Дуже приємно отримати таку нагороду, досі не віриться, що я це змогла. А ще, приємно, що саме дітям сподобалась моя казка. Одразу після нагородження до мене підійшов хлопчик – Михайло Кузьменко, який був у дитячому журі. Він сказав, що йому дуже сподобалась розповідь про Бублика та щоб я писала наступну історію.

Довідково: Літературний конкурс «Коронація слова» проводиться уже 16 років. За ці роки «Коронація»  відкрила більше 500 нових українських авторів, а лауреати конкурсу видали 700 романів. Цього року на конкурс надійшло більше тисячі різних рукописів. У 2004 та 2015 роках відзнаки «Коронації слова» отримувала уманська письменниця Марина Павленко.

Джерело: vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *