До Умані прилетів американець заради концерту

З Нью-Йорку в Умань заради фортепіанного концерту на честь свого вчителя приїхав музикант Олександр Рувінштейн. Концерт відбувся в Уманському музичному училищі, де американський піаніст навчався у свій час. Невдовзі після випуску в 1985 році він виїхав до США. Останні 20 років музикант живе і працює за кордоном. Про це із посиланням на сюжет телекомпанії «Умань» пише 04744.info.

Вчителем Олександра Рувінштейна в Уманському музучилищі був Віктор Едуардович Патріціо. Цей викладач — справжня легенда. Усе своє життя він кохався у музиці. Віктор Едуардович працював із талановитими студентами музучилища більше 50 років.

94 випускники закладу завдяки Патріціо здобули якісну музичну освіту та отримали змогу збудувати блискучу кар’єру. Зокрема, у Віктора Едуардовича навчалися концертмейстери Лондонської та Дрезденської опери.

За словами Олександра Рувінштейна, йому було непросто приїхати в Умань через щільний графік. Проте він наголосив, що Віктор Едуардович як викладач і як людина відіграв важливу роль у його становленні як музиканта та піаніста. Тому Олександр Рувінштейн все ж відшукав можливість приїхати та зіграти концерт на честь свого учителя у стінах рідного музучилища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *