Уманське підприємство переймає досвід у німецького виробника (ФОТО)

Хлібобулочну продукцію ТОВ «Уманьхліб» керівництво та колектив підприємства постійно вдосконалюють новими технологіми, впевнено набираючи потужні обороти виробництва продукції. Багато споживачів давно вже полюбили продукцію ТОВ «Уманьхліб», яка за смаковими якостями не поступається євростандартам, пише “Вечірня Умань“.

Нещодавно ТОВ «Уманьхліб» придбало нову ротаційну піч німецького виробництва, а для введення нових видів продукції запросили технолога Євгена Чудновського, який довгий час працював у Німеччині, та поділився міжнародним досвідом хлібопекарської справи. Протягом тижня спільної праці із технологами заводу були розроблені та введені у виробництво нові рецептури, адаптовані до випікання в новій ротаційній печі.

Введення в експлуатацію сучасної хлібопекарської печі відчутно покращило смакові показники продукції. Завдяки унікальним технологіям, хлібобулочні вироби характеризуються свіжістю та мають хрустку, золотисту скоринку. Трудовий колектив ТОВ «Уманьхліб» задоволений співпрацею з німецьким технологом, та готовий знову гостинно зустріти колегу через місяць для чергового контролю роботи ротаційної печі.

Фото “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *