Уманське підприємтсво стало меценатом Кубку України з футболу

Вперше в історії Федерації футболу України за ініціативи комітету жіночого футболу з 4 по 10 грудня 2015 року в м. Умань відбувся зимовий Кубок України, в якому взяли участь 10 команд: 5 найкращих команд Вищої ліги, 4 команди – І Ліги і жіноча молодіжна збірна України до 17 років. Черкаську область  відстоювала чемпіон І Ліги, жіноча футбольна команда м. Умань «Пантери», яку тренує Юрій Деренюк, інформує “Вечірня Умань”.

Фінансову допомогу при проведенні змагань, що відбулися на стадіоні «Уманьферммаш», надало товариство «Уманьхліб», яке представляли Андрій та Віталій Кисілі.
Молода уманська команда «Пантери» у грі із досить сильними та досвідченими суперниками зайняла ІVмісце та стала лідером змагань разом із командою «Житлобуд­­– 2» м. Харків. Під час матчу за переможця групи та фіналіста змагань команди у запеклій емоційній грі показали злагодженість, витривалість та чудову підготовку.

–       Ми оцінили свої сили, врахуємо всі недоліки, докладемо максимум зусиль, щоб грати у Вищій лізі, – висловив сподівання тренер команди Юрій Деренюк. – Дуже вдячні за спонсорську допомогу ТДВ «ТК «Уманьхліб», надіємось на подальшу співпрацю з ними, а ми, в свою чергу, старатимемось гідно відстояти честь Черкаської області на спортивній арені.

Товариство «Уманьхліб» постійно бере участь у підтримці молодіжних проектів, пропагуючи спорт та здоровий спосіб життя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *