Уманські аграрії створюють фонд “швидкої фінансової допомоги”

Аграрії Уманщини ініціювали створення благодійного фонду, що акумулюватиме кошти на «надзвичайні ситуації», коли страждають люди. Ініціативу проявили ті ж аграрії та депутати районної ради, що взимку врятували Уманщину від «свинячого грипу», забезпечивши райлікарню необхідними для порятунку людей препаратами, повідомляє “Вечірня Умань“.

Платити з власної кишені – щоб врятувати інших. Керівники уже більше десяти аграрних підприємств Уманщини погодилися сплачувати до фонду по 20 гривень з гектару.

– Для нас стала шоком трагедія, яка трапилася з нашими колегами, коли на автівку впала стріла будівельного крану. – розповідає Василь Чекаленко, голова господарства «Берестівець». – І дорослих шкода, але постраждалі діти – це взагалі важко сприйняти. Для реабілітації потрібні були кошти. Ми надали посильну допомогу. Але скажу чесно – далі з економікою краще не буде. Ми йшли з Юрієм Притулою та Миколою Гордієм на похоронах Наталі Григоренко, яка загинула в тій трагедії. І виникла ідея, що потрібен фонд, який буде допомагати жителям району в трагічних випадках. Поспілкувалися з іншими керівниками господарств. Звернулися до райдержадміністрації та районної ради. Нас підтримали. Уже ведеться робота по реєстрації документів. Думаю, нас підтримають і депутати районної ради. Щоб фонд якомога швидше запрацював, а на його рахунку було більше мільйона гривень. Наповнюватися він буде добровільними внесками та коштами з бюджету.

Ініціатори закликають долучатися до роботу фонду підприємців та аграріїв. Аби без політики, допомагали людям.

– Це гарна та правильна ініціатива. Була свідком, як чотири керівника, Чекаленко, Гордій, Осадчий, Мальченко, проявили ініціативу. – розповіла Інна Добрянська, головний лікар Уманської райлікарні. – враховуючи що бюджет недостатній, з нього лише 5-7 відсотків на медикаменти. А це крапля в морі. Фондом керуватиме наглядова рада, яка буде складатися з керівників підприємств, що платять до фонду. І один медик. Тоді, у випадку надзвичайних ситуацій, не треба буде чекати сесій райради по виділенню коштів, а можна буде відразу використовувати на порятунок людей.

Фото plus.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *