Уманські активісти стали учасниками екологічної майстерні (ФОТО, ВІДЕО)

У Жовкві, що на Львівщині, благодійна організація «Уманський благодійний фонд Серце Друга» представила своє місто на Всеукраїнському екологічному освітньому проекті МЕГА – «Майстерня Екологічного Громадського Активіста». Проект відбувається за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, партнер проекту ТМ Тетрапак, пише 04744.

Участь в проекті взяли 35 активістів з різних регіонів. З Умані – члени Благодійної організації Лисянська Юлія та Лисянський Олександр.

eko2

Вже скоро у різних містах відкриються «Майстерні Екологічного Громадського Активіста», які стануть центрами поширення імпульсів свідомого життя і будуть реалізовувати низку екологічних проектів та ініціатив.

Учасники, які побували на І тренінговому етапі, написали програму розвитку еко-спільнот в Україні і розробили ряд проектів, які будуть втілювати за місцем проживання у різних куточках України. Серед запланованих проектів міжнародна ініціатива «Дерева Миру» («Trees of Peace») 9 квітня цього року з висадження дерев та об’єднання заради миру.

«Майстерня Екологічного Громадського Активіста» продовжує залучати однодумців та активістів, людей, які мають бажання змінювати своє сьогодні, свої звички, експериментувати, дбати про навколишнє середовище, навчитися та організовувати проекти. Щоб стати учасником майстерні та отримувати знання (навіть дистанційно) та новини можна реєструватися за посиланням.

Фото, відео з сайту 04744

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *