Уманські лісівники перевиконали план посадкової кампанії

Замість запланованих 113,5 га встигли заліснити 136,3 гектара. Користуючись сприятливими погодними умовами, оперативно садили ліс на вивільнених цього року площах. Таким чином вдалося додатково створити 22,8 га насаджень, повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

– Така робота «на випередження» дозволяє в подальшому заощаджувати на доглядах і зрештою швидше ростити ліс, – зауважує керівник лісгоспу. – Тож використовували подарунок від погоди з максимальною ефективністю.

Левову частку нових насаджень становив дуб звичайний – 127, 9 га. Як розповів головний лісничий Уманського лісгоспу Анатолій Гусак, 70,3 га з них створювали посівом жолудя. – Така технологія для підприємства менш затратна і більш продуктивна. Найкращим підтвердженням цьому є порівняння створених культур, – зазначає лісівник.

Садили також і сосну звичайну. У Севастьянівському урочищі, де переважають хвойні, таких насаджень створили на площі 7 гектарів. Ще 1,4 га в лісгоспі посадили горіха чорного.

Фото прес-служби Черкаського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *