Уманські майстрині hand-made продають патріотичні вінки по всій Україні (ФОТО)

В Умані сім’я Крайнових перетворила хобі у невеличкий «хендмейд»-бізнес. У вільний час вони… плетуть віночки. Їх потім одягають на свої голови Ольга Фреймут, Марина Січкар, а один віночок навіть придбав Олег Тягнибок, пише “Вечірня Умань“.

Сім’я Крайнових вже більше 8 років займається плетінням вінків, але цьогорічна хвиля патріотизму здійняла справжній фурор у світі моди – у тренді сезону обручі, вінки та обідки з квітів. Цього літа, коли сім’я Крайнових в черговий раз презентувала свої роботи на «Сорочинському ярмарку» на Полтавщині, повз них не змогла пройти жодна дівчина. Не винятком були і зірки шов-бізнесу: Ольга Фреймут, Дівчина Блонда (телеведуча М1), Маргарита Січкар – поповнили свій гардероб віночками від уманських майстринь. Навіть Олег Тягнибок не втримався і придбав обруча, за його словами: «на подарунок».blank

– Одного разу, коли ми з мамою продавали віночки на Андріївському узвозі, почули дуже знайомий нам голос, придивились ближче, з’ясувалося, – Савік Шустер зі своєю дружиною. – розповідає Дарина Крайнова, – Вони підійшли до нас, помилувалися виробами, дружина навіть приміряла кілька, але не придбала. Певно помітила, що він не дуже пасує до її спортивного костюму.blank

Дівчата давно мріяли показати свої роботи саме уманчанам. І ось на передодні весни це трапилось. 25 лютого в картинній галереї міста майстрині презентували власну колекцію обручів та віночків.

Наразі уманчанки працюють над відкриття власної майстерні, в якій жінки будуть ділитися досвідом, проводити майстер-класи та прищеплювати любов до українських традицій.

blank

Фото “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *