Уманські працівники сфери надання соцпослуг ділилися досвідом з київськими фахівцями (ФОТО

В Умані 1 березня відбувся семінар з питань вивчення досвіду роботи з надання соціальних послуг в громаді на базі управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Семінар провели за участю директорів Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників служби у справах дітей, територіальних центрів м. Києва та Київської області.

Про це повідомляють у прес-службі Уманської міськради.

Під час семінару начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер ознайомила з організаційною моделлю діяльності управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, системою надання соціальних послуг сім’ям і особам у складних життєвих обставинах та результативними показниками діяльності за цим напрямком.

Нова модель системи надання соціальних послуг викликала жваве обговорення, до якого долучились всі присутні на семінарі. Відбулась дискусія у вигляді діалогу питання-відповідь. Спільно дійшли висновку, що місто рухається в правильному напрямку: в центрі уваги – людина – від народження до останніх днів хвилин життя.blank

Гості зауважили, що беручи до уваги широку базу сфери соціальних послуг було б доцільно створити Центр соціальної підтримки дітей та сімей на базі Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, включивши до його складу:

–        Соціальний центр матері та дитини;

–        Кризовий центр проти насильства в сім’ї;

–        Школу випускника для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

–        Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування;

–        Центр соціально-психологічної допомоги;

–        Центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

По завершенню семінару Галина Кучер ознайомила гостей з роботою структурних підрозділів Центру соціальних послуг.blank

Додамо, що досвід уманчан вивчали директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м.Київ  Колобова Я.В., заступник директора Київського міського ЦСССДМ Черкашина Л.Б., начальник відділу Київського міського ЦСССДМ Скалобанова Ю.М., заступник директора департаменту соціальної політики Назаренко С.П., керівник міського територіального центру Глоба Н.Г., начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району Соя О.В., завідувач сектору Служби у справах дітей Гонтаренко О.В., начальник Служби у справах дітей Оболонського району Бурлака А.С., начальники відділу Служби у справах дітей Романова І.Б., Березіна В.О., директори районних Центрів СССДМ: Дарницького – Смирнов С.Л., Дніпровського – Клаузер Т.В., Оболонського – Дмитрієва О.Д., Святошинського – Дружинська О.В.

Нагадаємо, Умань – одне з перших міст України, яке за підтримки проекту Програми Розвитку ООН «Підтримка реформ соціального сектору в Україні» втілило в життя підхід «єдиного вікна» з надання соціальних послуг населенню. У Єдиному центрі працюють 14 штатних одиниць фахівців із соціальної роботи та 3 соціальні працівники.

Фото з сайту Уманської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *