Уманські спортсмени отримали подарунок від міста

13 липня на водній базі Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1 міський голова Олександр Цебрій передав у користування тренерам-викладачам відділення веслування на байдарках і каное човновий двигун марки «Suzuki». Про це із посиланням на виконком Уманської міськради повідомляє 04744.info.

У середині червня керівництво школи звернулось до міської влади з проханням придбати човновий двигун для забезпечення безпеки тренувань та покращення результатів виступів уманських спортсменів на державних та міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, що за підсумками 2016 року Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 зайняла: 1 місце у рейтингу з олімпійських видів спорту Черкаської області та високе 7 місце у Всеукраїнському рейтингу; 1 місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України та представлятиме Черкащину у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу.

Саме зараз, Юлія Юрійчук виступає у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи серед дорослих, що проходять у Болгарії.

Владислав Мегесь та Олександр Гарань готуються до виступу у складі збірної команди України на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років, що відбудуться наприкінці липня у Румунії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *