Уманські спортсмени тріумфували на Чемпіонаті України з універсального бою

Чемпіонат України з універсального бою у номінації лайт (після смуги перешкод – боротьба, схожа на дзюдо) серед юніорів та дорослих пройшов у Чернівцях, інформує УНУС.

У складі збірної Черкаської області виступили студенти Уманського національного університету садівництва: Устим Отян (вагова категорія до 75 кг); Іван Каскевич (вагова категорія до 85 кг); Руслан Ткаченко; Ярослав Молчанов.

У номінації лайт серед юніорів (18–20 років) спортсмени продемонстрували бажання до перемоги та яскраву техніку в поєдинках, завдяки чому вибороли призові місця:
Руслан Ткаченко – І місце;
Ярослав Молчанов – І місце;
Іван Каскевич – ІІІ місце.

Крім того, спортсмени вдало дебютували і у змаганнях серед дорослих. Так, Руслан Ткаченко впевнено перемагав суперників, дійшовши до фіналу, де за 7 секунд переміг спортсмена Віктора Граділя з Хмельницької області. За результатами змагань, Руслан Ткаченко став чемпіоном, виконавши норматив майстра спорту України з універсального бою.

У свою чергу Іван Каскевич здобув бронзу у ваговій категорії до 85 кг на змаганнях з універсального бою (розділ лайт) серед чоловіків.

Необхідно відмітити дебют у змаганнях серед чоловіків нашого важковаговика Ярослава Молчанова, який, попри здобуту травму, зібрав усю волю в кулак і вдало завершив поєдинки, здобувши дві перемоги. У результаті спортсмен виборов бронзову нагороду.

Студента Уманського НУС Руслана Ткаченка запрошено до складу національної збірної команди з універсального бою (розділ лайт). Наприкінці цього літа наш важковаговик буде виступати на Чемпіонаті Європи.

Фото УНУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *