Уманські студенти із закордонними представниками взяли участь у екологічній експедиції (ФОТО)

На Вінниччині 6-7 квітня провели науково-практичну експедицію за участі представника польсько-українсько-словацького фонду допомоги обдарованій молоді «Братерство» пана Владислава Крейчі. Експедиція пройшла у рамках держбюджетної теми «Технологія оздоровлення ландшафтних комплексів малих річок Центрального Побужжя та залучення молоді до природоохоронної роботи» (керівник – професор Світлана Совгіра.

Про це повідомляють на сайті Уманського державного педагогічного університету.Снимок

До експедиції були залучені науковці лабораторії «Екологія і освіта» УДПУ (Ігор Красноштан, Світлана Люленко, Наталія Душечкіна, Роман Подзерей), голова Степашської сільської ради Василь Шестопал та державний інспектор з охорони навколишнього середовища Вінницької державної екологічної інспекції Ярослав Шестопал.

Учасники науково-практичної експедиції мали на меті встановити причини і наслідки деградації ландшафтних комплексів малих річок Гайсинського району, знайти та розчистити джерела проектованого гідрологічного заказника «Каскад джерел». Під час експедиції досліджено малу річку Афія (притока Південного Бугу), її екологічний стан, вплив господарської діяльності на її басейн, ступінь трансформації для подальшої розробки рекомендацій з її оздоровлення. Знайдено, досліджено, нанесено на карту, розчищено і упорядковано 8 джерел.Снимок

На часі рішення сільської ради про створення гідрологічного заказника «Каскад джерел».

Фото УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *