Уманські студенти перемогли на всеукраїнському спортивному фестивалі

30 вересня студенти Уманського НУС під чітким керівництвом тренера-викладача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін з ігрових видів спорту (баскетбол, футбол) Наталії Гребінюк завітали до міського скверу ім. Т.Г.Шевченка аби взяти участь у фестивалі «Сила нації – 2017». Програмою заходу була передбачена низка спортивних змагань, конкурсів та ігор, які включали також стрітбол, кросфіт.

Про це повідомили у прес-службі навчального закладу.

Спортивно-розважальний Всеукраїнський фестиваль в м. Умані відбувається за ініціативи та за розпорядженням міського голови і має на меті формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров’я, сприяння популяризації здорового й активного способу життя.

Урочисте відкриття фестивалю розпочалося виконанням гімну України, після якого учасників заходу привітала начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради Ольга Ремез, яка побажала перемоги найсильнішим і наснаги всім присутнім.

Юнаки та дівчата Уманського НУС, окрім гарно проведеного часу на свіжому повітрі, за результатами змагань завоювали переможні місця Фестивалю. Так, ІІ призове місце здобули юнаки у змаганнях зі стрітболу 3х3 на одне кільце до 11 очок. А загалом збірна команда університету в запеклій боротьбі виборола ІІ місце.

Дівчата завоювали І місце у змаганнях з кросфіту – комплексу вправ на тренажерах та силовому обладнанні, з власною вагою, які виконуються за індивідуальний час кожного учасника. Окрім того, наша студентка Анна Крайнова (студентка 21-сп групи) здобула перше місце, отримавши грошову винагороду.

Церемонію нагородження учасників – переможців фестивалю «Сила Нації – 2017», а також вручення цінних призів і подарунків провела Жанна Лозінська – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *