Уманських студентів-іноземців нагородили за успішність (ФОТО)

Студенти-іноземці Уманського державного педагогічного університету не лише старанно навчаються, але активно й різноманітно, з користю для свого фізичного та духовного розвитку проводять своє дозвілля. Цьому сприяє постійна турбота про іноземних студентів з боку керівництва та студради факультетів.

Про це повідомляють у прес-службі УДПУ.

На факультеті фізичного виховання намагаються створити атмосферу толерантності, взаєморозуміння і взаємоповаги між вітчизняними та іноземними студентами. Особисті взаємовідносини студентів будуються на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах і захопленнях. Дружні стосунки між студентами сприяють взаємному культурному взаємопізнанню.

Під час зимових канікул іноземці разом з українськими студентами зустрічали Новий рік та знайомились з неповторним колоритом Різдвяних свят. Також відбулося нагородження кращих студентів Шазата Каюмова, Азамата Османова, Батира Тіркешова, Атаніяза Аллаберенова за успішність у навчанні, активну участь у громадському і спортивному житті факультету фізичного виховання.

Фото УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *