Уманський депутат захищає українські кордони (ФОТО)

Прикладом мужності та героїзму є депутат районної ради Умані Юрій Степанюк. З початком подій на сході України Юрій Анатолійович одним із перших записався в ряди добровольців, пише місцеве видання “Сьогодення Уманщини“.

– Не міг спокійно спостерігати за тим, що коїться в нашій країні, тому разом з товаришем вирішили добровольцями піти до зони АТО, – згадує він.

Разом із уманчанами чоловік ніс службу в батальйоні особливого призначення ім. генерала Кульчицького. Першим місцем дислокації був Вуглегірськ. З бойовими побратимами проводили патрулювання задля збереження спокою на підконтрольній території. Побачене в зоні АТО глибоко закарбувалося в пам’яті.20150214_063526

– Події на сході України – це велике випробування для нашого народу, саме вони показали, наскільки ми можемо бути згуртованими та сильними.

Дуже добре складалися відносини з бойовими побратимами, адже батальйон формувався з добровольців, людей, які свідомо виявили бажання захищати Батьківщину. «Один за всіх і всі за одного» -таким був наш девіз.

Протягом усього періоду перебування в зоні АТО відчувалася велика підтримка земляків, які постійно відгукувалися на потреби батальйону. Так, справжнім здобутком став тепловізор, придбаний за кошти ради сільгосптоваровиробників Уманського району, що значно покращило роботу в нічний період і дозволяло заздалегідь виявити та знешкодити ворога. Допомога була найрізноманітніша: продукти харчування, одяг, обмундирування і навіть автомобіль. Проводив патрулювання Юрій Анатолійович і своєю власною машиною.

Численні поїздки до зони АТО, служба в важких умовах. Чоловік сповна виконав свій громадянський обов’язок, тому Юрій очікує на демобілізацію.

Сьогодні чоловік ставить перед собою нові завдання, і роботи вистачає, адже в жовтні цього року Юрія Анатолійовича обрано депутатом Уманської районної ради сьомого скликання.

– Жителі району виявили мені високу довіру, тому хочеться виправдати їх сподівання.

Доамо, що Юрій Степанюк народився в селищі Бабанка, де закінчив середню школу. Освіту отримав в сільськогосподарському університеті. Строкову службу в армії проходив у танкових військах Німеччини, звідки звільнився у 1986 році у званні лейтенанта. Після армії повернувся додому. Тривалий час працював у сільськогосподарських підприємствах району, в переломні 90-ті зумів започаткувати власну справу. Тож і сьогодні йому випала честь працювати задля розбудови рідного краю.

У грудні 2015 року Юрія Степанюка було нагороджено Почесною грамотою районної ради за мужність і самовідданість під час виконання завдань в ході проведення антитерористичної операції.

Фото “Сьогодення Уманщини”, www.unian.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *