Уманський танцювальний ансамбль уже три роки виступає на районних сценах (ФОТО)

Танцювальному ансамблю «Імпульс» Родниківського СБК  ще  зовсім небагато років, але дивовижний колектив став однією з перлин  Уманщини. Жодне свято у районі не відбувається без його участі. Беззмінним керівником колективу, постановником всіх його номерів є справжній фанат своєї справи, душа колективу  Ніка  Сизоненко, пише “Сьогодення Уманщини”.

Протягом трьох років хореографічний колектив «Імпульс» радує нас чудовими танцювальними  композиціями, невтомно працюючи для цього на репетиціях,  і як результат, і з року в рік рівень майстерності виконання номерів зростає, стає майже професійним. Практично кожна п’ята дитина  села Родниківка спробувала свої сили у хореографії.

image (13)

Юні танцюристи, окрім  місцевих   заходів, проводять виїзні виступи у сільських будинках культури, військових частинах, беруть активну участь у  мистецькому житті району.

DSCN0630

Кожен танець у виконанні молодшої, середньої та старшої вікових груп «Імпульс» сприймається глядачами не просто як номер, а як творча хореографічна картинка, майстерно створена його постановником.

image (23)

Фото “Сьогодення Уманщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *