Уманський виш відправляє своїх студентів на навчання до Польщі (ФОТО)

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Вікторія Гончарук  впродовж зимового семестр навчалася у місті Лешно (Польща). Отримання нових знань для дівчини стало можливе завдяки угоді між  уманським вишом та Державною вищою школою професійної освіти імені Яна Амоса Коменського. Про це повідомляють у прес-центрі УДПУ.1

Під час вишколу за європейською системою освіти студентка мала нагоду покращити свої знання з польської мови та культури.

– Ще на першому курсі, коли я почала вивчати польську мову, в мене з’явилася мрія відвідати Польщу, – розповідає Вікторія. – Тому, коли я дізналася, що є прекрасна можливість взяти участь у програмі академічної мобільності, я одразу ж скористалась нею. Система освіти Польщі відрізняється від української, і тому мені було цікаво відчути себе в ролі європейського студента. Польща – досить цікава країна, що зберегла свої вікові традиції та звичаї. В ній живуть добрі та щирі люди, які завжди раді допомогти. Викладачі та студенти вразили мене своєю привітністю.2

У вільний від навчання час Вікторія подорожувала. Вона відвідала міста Польщі та сусідні країни – Швецію, Чехію та Німеччину.

– Архітектура європейських міст вражає і водночас зачаровує. Цю атмосферу просто не передати словами. Кожне місто має свою родзинку, – додає Вікторія.

Про програму студентської академічної мобільності студентці нагадуватимуть фотографії з урочистого відкриття навчального року 2015-2016, прогулянки парком у Вілянові (Варшава), міста Карлскрона (Швеція), Дрезден (Німеччина), Прага, Собор св. Віта (Чехія), з вечора знайомства з польськими традиціями для студентів з України та Казахстану.

Фото з сайту УДПУ, www.credo-ua.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *