Уманським школярам розповіли про кібербезпеку

Захід відбувався в Уманській загальноосвітній школі № 8. Дітям 8-го класу розповіли про їх права та кібербулінг у формі лекції та перегляду відеоролику, пише Дзвін.

Нещодавно інспектори ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Уманського відділу поліції завітали до Уманської загальноосвітньої школи №8. Розповіли учням 8-го класу про їхні права та обов’язки, про види злочинів та відповідальність за вчинення протиправних дій. Поліцейські нагадали школярам правила поведінки у громадських місцях. Порадили, як діяти в різних небезпечних ситуаціях. Зокрема, зосередили увагу дітей на понятті віртуального терору – кібербулінгу,  який став популярним в соцмережах у 21 столітті з метою нашкодити або принизити людину.

Правоохоронці закликали дітей, якщо вони не в змозі вирішити проблему самостійно, не отримавши підтримки від батьків і педагогів, відстоювати свої права потрібно за допомогою правоохоронних органів. Нормами Цивільного кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу передбачено, що саме батьки несуть цивільну та адміністративну відповідальність за порушення закону їхніми дітьми. А в деяких випадках — навіть кримінальну відповідальність.

Фото прес-служби Нацполоіції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *