Упевнений, проти офшорників із боку влади не буде дій – активіст організації “Воїни АТО Черкащини”

Активіст ГО “Воїни АТО Черкащини” Давид Айдаров упевнений, що влада не відреагує на заяви та підписи громадян, які вважають себе постраждалими від дій офшорників при владі. Про це він сказав на мітингу Громадського-політичного Руху В. Наливайченка “Справедливість” “Вимагаємо покарання”, який пройшов у Києві.

За його словами, приїхавши знову на Майдан, на Хрещатик він побачив те саме, що в 2014 році: «Люди будуть знову підніматися і виходити на вулицю. До Адміністрації Президента приїхали тисячі громадян зі всієї України, які проти виведення бюджетних коштів за кордон, які вимагають покарати чинних можновладців за розкрадання та брехню. Я впевнений, що з боку влади не відбудеться ніяких дій, але цим самим вони зроблять собі тільки гірше» – зазначив учасник АТО.

dscn0875

Він наголосив, що сьогодні люди вийшли і приїхали добровільно, без грошей. Адже українську громаду наскільки вимотала війна, безгрошів’я, брехня чиновників, що їм знову не сила терпіти це все.

На акції виступив і керівник проекту «Армія Гідності», ініційований Валентином Наливайченком, ветеран АТО Тарас Костанчук.

Він нагадав, що ворог країни не Росія, не вигаданий план «Шатун», а люди, які сидять у «високих кабінетах» і виводять українські гроші за кордон, в офшорні компанії.

«Вони задекларували свої мільйони, щоб їх «відбілити», а ще у кожного з них мільярди в офшорах, які вони сховали і не декларували! У нас третій рік іде війна, а ми все шукаємо – у кого взяти гроші? Нам не потрібно ні в кого просити гроші, нам треба ввести податок — 90% на тих, хто заробляє більше мільйона гривень на рік! Кому потрібні ці олігархи? Нікому в цій країні. Вони повинні віддати все, що накрали протягом 25 років!” – емоційно виступив Т. Костанчук.

Прес-інформація

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *