Уродженців Західної України найбільше у новому уряді

В уряді Володимира Гройсмана найбільше уродженців Західної України, що давно живуть і працюють у Києві, пише газета Експрес.

Кабмін, який нещодавно почав керувати країною, — один із найбільших у нашій новітній історії. Кількість віце-прем’єрів довели до шести, а загальна чисельність уряду сягнула 23 осіб.

Уродженцями Львова є одразу три міністри. Володимир Омелян — міністр інфраструктури — 37 років тому народився у Львові, здобув у рідному місті дві вищі освіти, а після цього почав працювати на низових посадах у МЗС, у Києві. Львів’янин Остап Семерак — міністр екології та природних ресурсів — першу спеціальність (фізика) здобув у рідному місті, а другу (магістра політології) — вже у Києві. Відтоді й осів у столиці. 50-річня Лілія Гриневич — міністр освіти та науки — є уродженкою Львова, що 2002 року переїхала до Києва.

Міністр юстиції Павло Петренко — уродженець Чернівців. Із 2001 року займався юридичною практикою в Києві.

Міністр інформполітики Юрій Стець народився і зростав на Тернопільщині, а друга половина його життя розділена кар’єрою в Чернівцях і Києві.

Міністр культури Євген Нищук народився в Івано-Франківську, а все його доросле життя — від здобуття акторської освіти — триває в Києві.

Ігор Насалик — міністр енергетики та вугільної промисловості — є уродженцем Кіровоградщини, натомість освіта, бізнесова й політична кар’єри пов’язані переважно з Галичиною — у Львові здобув фах інженера оптоелектронних систем і починав бізнес, у Рогатині в Івано-Франківській області провадив свій бізнес, Калуш (у тій самій області) очолював як міський голова.

Текст Експрес, фото ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *