Уже цієї ночі комунальники опробують на вулицях нову техніку для боротьби з ожеледицею

Через морози на вулиці Черкас у ніч на 5 грудня виїдуть чотири “КамАЗи”, які будуть розсипати піщано-соляну суміш. Про це на презентації техніки, підготовленої до зимового періоду розповів директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник, повідомляє vikka.ua.

– Уся представлена техніка повністю готова до експлуатації. Чи так це насправді, ми подивимося під час першого снігопаду. Сьогодні вночі техніка вперше виїде в тестовому режимі, адже обіцяють паморозь. Якщо комунальне підприємство буде справлятися, то і надалі будемо працювати лише з КП “ЧЕЛУАШ”, – розповідає міський голова Анатолій Бондаренко. – До кінця року, на жаль, сума на прибирання доріг мала – це 1,5 млн гривень, але будемо старатися зекономити.

Водночас очільник “ЧЕЛУАШу” Олексій Мельник каже: підприємство має достатньо запасів піску, а от із сіллю є деякі проблеми.

– Будемо брати минулорічні запаси солі і в разі, якщо переможець тендеру не впорається, оголосимо ще один. Хочу зазначити, що у будь-якій ситуації ми впораємося, – запевняє він. – У цілому місто до зими вже досить непогано підготовлене.

Фото ВІККА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *