правова допомога переселенцям

В Черкасах є можливість отримати безкоштовні правові послуги переселенцям з зони АТО та Криму

Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група» забезпечує надання послуг у сфері права, а саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб в проекті Датської ради у справах біженців (ДРБ) «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України» у Вінницькій, Черкаській та Хмельницькій областях. Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 54  між Датською радою у справах  біженців та Вінницькою правозахисною групою від 23.05.2016 року.

В рамках проекту надається безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

  1. Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на ВПО.
  2. Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.
  3. Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по ВПО.
  4. Встановлюються супутникові офіси на один день у віддалених районах області.

Джерело:  pres-centr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *