В обласній філармонії вітали прикордонників (ФОТО)

Прикордонники вже відзначають своє професійне свято. Урочистості сьогодні відбулися в обласній філармонії, пише прес-служба Черкаської ОДА.

Хвилиною мовчання тут ушанували полеглих прикордонників. А низці вартових рубежів до свята вручили відзнаки, грамоти та премії. Зокрема, й від Черкаської ОДА. Натомість керівництво Навчального центру Держприкордонслужби України подякувало обласній владі й особисто голові ОДА за постійну допомогу й підтримку.

2

– Сьогодні ми вкотре дякуємо прикордонникам за мужність і героїзм, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – До них – чи то в Оршанець, чи то на кордон – я ніколи не приїжджаю як посадовець. Винятково як їхній друг і знайомий. Дуже шкода, що серед нас сьогодні немає ще одного нашого спільного друга – Ігоря Федоровича Момота. Прикордонника й Людини з великої літери. Нашого генерала. Я досі пам’ятаю всі настанови, які він мені давав. До речі, вийшов друком додатковий наклад книги про Ігоря Федоровича. У День прикордонника, 28 травня, наші друзі доправлять їх на передову. Ми пам’ятаємо й шануємо й решту загиблих героїв. Символічно, що в ці хвилини, коли ми вітаємо наших прикордонників, на українську землю повертається наша борчиня за волю України Надія Савченко.

13

Фото прес-служба Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *