В області 17 вулиць перейменували на честь Героїв Небесної Сотні

На Черкащині перейменували 17 вулиць на честь Героїв Небесної Сотні. Нові назви тепер будуть у Ватутіному, Золотоноші, Звенигородському, Кам’янському, Монастирищенському, Черкаському та Шполянському районах .

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

Також у районах та містах області встановили 19 меморіальних дощок та 16 пам’ятників полеглим героям.

– Два роки тому наша нація проявила себе справді європейською, яка шанує власну гідність, свободу і навіть ціною власного життя готова відстояти право на свою державу, – говорить перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Нашим святим обов’язком є вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, а також загиблих учасників АТО, які виступили на захист демократичних цінностей, відстоювали права і свободи людини й наше з вами майбутнє. І така увага має бути постійною.

Серед 99 Героїв Небесної Сотні – шість родом з Черкащини. Це Максим Горошишин із села Грушківка Кам’янського району, Юрій Паращук з Тального, Юрій Пасхалін з села Носачів Смілянського району, житель Сміли Андрій Саєнко, Віктор Чернець з села Подібна Маньківського району та Віталій Смоленський з села Фурманівка, що на Уманщині. Президент Петро Порошенко присвоїв їм звання Героїв України.

Фото paralleli.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *