В області ліквідували понад 220 тисяч квадратних метрів ямковості

На Черкащині  з початку року ліквідовано 224 327 м2 ямковості дорожнього покриття. Із них на дорогах державного значення – 191 238 м2, місцевого значення – 33 089 м2.

Повідомляють у  Черкаській ОДА,

Упродовж минулого тижня з 07 липня до 13 липня цього року дорожники усунули 10 620 м2 ямковості на дорогах загального користування. Роботи проводились на дорогах державного та місцевого значення – 4 952 м2 та 5 668 м2 ямковості відповідно.

Найбільшу увагу було приділено ділянкам автомобільних доріг загального користування державного значення, зокрема: М-05 Київ-Одеса, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук (з під’їздом до с. Суботів), Т-24-05 Жашків-Буки-Озірна.

Фото1414Нині ремонтні роботи проводяться по всій області. Щодня на дорогах працює в середньому 17-22 бригади головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор». Переважно роботи з ліквідації пошкодженого дорожнього покриття виконуються із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Гарячу асфальтобетонну суміш виробляють на заводах філій ДП «Черкаський облавтодор», зокрема: Черкаська ДЕД, Золотоніський, Уманський, Тальнівський та Корсунь-Шевченківський РАД.

На минулому тижні, роботи з ліквідації ямковості виконувались за допомогою струменевих машин типу «УЯР» та «SHAFER».

км 147, емульсійна установка!Застосування таких методів роботи дозволяє із мінімальними витратами значно подовжити термін експлуатації покриття автомобільних доріг, – пояснює начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Руслан Гребенюк. – Крім цього, аби збережегти дорожнє покриття від подальших руйнувань, проводяться роботи по заливці тріщин та інших дефектів покриття струменевим методомю”.

М-05,_км_161Таким чином з початку року на 14.07.2016 на автошляхах області ліквідовано 1 498 метрів погонних тріщин. Наразі дорожники докладають максимум зусиль, аби забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху.

До всього, шляховиками постійно проводяться роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг, а саме: покосу трави на узбіччях, встановлення та заміни дорожніх знаків, ремонту та фарбування бар’єрного огородження тощо.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *