В області на лікування АТОвців виділили 500 тис. грн

У 2016 році майже 350 учасників АТО потребують санаторно-курортного лікування. Загалом для цього з обласного бюджету передбачено 500 тис. грн. Про це під час засідання Центру допомоги учасникам АТО повідомив директор Департаменту соціального захисту ОДА Руслан Чикало. Він зауважив, що торік на Черкащині оздоровилися 114 учасників АТО, санаторні путівки яким придбали за держкошт, пише “Акцент“.

Минулого року бійців оздоровили у 14 санаторіях України. Найбільше направили – з Умані, Черкас, Золотоноші та Чигиринського району. З Канева ж та Катеринопільщини торік не оздоровився жоден АТОвець.

Крім того, на Черкащині завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів у санаторії „Мошногір’я“ оздоровилися 23 бійців АТО. А на Маньківщині для воїнів АТО та матері загиблого військовослужбовця придбали 6 путівок на 30,6 тис грн.

– Показовою у цьому напрямку є робота Умані, де за кошти міського цільового фонду по мобілізації придбали 3 санаторно-курортні путівки для учасників АТО до Клінічного санаторію „Хмільник“ та ще 10 бійців за спонсорські кошти отримали безоплатне санаторно-курортне лікування в санаторії „Родон“, що у місті Хмільник, – відзначив Руслан Чикало.

Фото grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *