В області на відрізку дороги «Литвинець-Довжик» тривають ремонті роботи (ФОТО)

На Черкащині роботи на проблемному відрізку дороги «Литвинець-Довжик» тривають, інформує «Kanos»із посиланням на інформацію члена тимчасової координаційної ради Катерини Черняк.

Наразі на ділянці дороги працює дорожня техніка, підвозиться та ущільнюється щебінь, вирівнюються узбіччя. За словами Катерини Черняк, члени тимчасової координаційної ради по завершенню реконструкції дороги щодня перевіряють хід будівельних робіт.

– Дорожники працюють і сьогодні. Правда, не такими темпами як нам хотілося б, але справа зрушилася із місця, – написала у своєму повідомленні громадська активістка.Снимок

Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Черкаської області Руслан Якубов запевнив активістів, що реконструкція дороги відбувається згідно графіка і до 30 грудня роботи будуть завершені.

У підсумку Катерина Черняк емоційно зауважила:

– Що ж, чекати залишилося недовго. Дай, Боже, нам подолати проблеми із цим відрізком дороги. Це буде початок і наша з вами перша спільна перемога. А там, дивись, візьмемося і за інший – спуск на Довжик, адже він нам потрібний як ковток свіжої води, щоб розвантажити транспортний потік.Зробимо це і забудемо за ДТП на даному відрізку дороги.

Фото Канос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *