В області подешевшали овочі, сало, риба, сметана, яловичина та цукор

Індекс споживчих цін у травні 2016р. до попереднього місяця по Черкаській області становив 100,2%, інформує Головне управління статистики у Черкаській області.

На споживчому ринку в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,6%. На 5,8–3,5% подорожчали маргарин, фрукти, продукти переробки зернових, яйця. На 2,4–0,3% підвищилися ціни на м’ясо птиці, свинину, безалкогольні напої, соняшникову олію, молоко, масло, рис, макаронні вироби. Водночас на 3,8% подешевшали овочі, на 1,2–0,3% знизилися ціни на сало, рибу та продукти з риби, сметану, яловичину, цукор.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива знизилися в цілому на 2,1% головним чином за рахунок зниження тарифів на природний газ на 4,3%. Разом з тим зросла плата за гарячу воду на 8,2%.

У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 0,8%, що насамперед спричинено подорожчанням амбулаторних послуг (на 2,7%). Крім того, на 0,5% та 0,4% зросли ціни на фармацевтичну продукцію та послуги лікарень.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 3% відбулося в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил на 6%. Разом з тим на 1,2% подешевшали перевезення залізничним пасажирським транспортом.

Фото rivnepost.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *