В області понад 12 тисяч молодих людей охоплено профорієнтаційними послугами

Із початку року статус безробітного на Черкащині мали 8778 осіб з числа молоді (30,2% загальної кількості безробітних). Цьогоріч допомогу по безробіттю отримували 7013 молодих осіб.  На кінець звітного періоду 3599 осіб продовжують отримувати допомогу.

Серед безробітних у віці до 35 років 87,3% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 41% раніше займали посади службовців; 46% – мали робітничі професії. Решта громадян відносилась до осіб без професії.

Статус безробітного мали 211 випускників, з них: 170 осіб випускники вищих навчальних закладів та 41 особа випускники професійно-технічних закладів.

Наразі за сприянням Черкаської обласної служби зайнятості роботу знайшли понад 4000 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них  працевлаштований до набуття статусу безробітного.

Загалом профорієнтаційними послугами охоплено 12,4 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості  цього року здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 1099 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 705 молодих осіб.

За інформацією ОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *