В області пройдуть відкриті зустрічі на підприємствах для тих, хто шукає роботу (АНОНС)

З метою ознайомлення з умовами праці, рівнем заробітної плати та наявними вакансіями 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні  ТОВ «ІК «Агросоюз РП» (Городищенський район, с. Мліїв, вул. Данила Кушніра) за сприяння Городищенського районного центру зайнятості відбудеться «Міні-ярмарок вакансій».

Для інформування роботодавців про порядок подання звітності про попит на робочу силу 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці міста Сміли та Смілянського району 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Ковалиської сільської ради Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади (Смілянський район, с. Ковалиха, вул. Центральна, 11) відбудеться «День служби зайнятості».

З метою інформування про подання роботодавцями інформації про зайнятість громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, 10 січня (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою налагодження тісної співпраці з роботодавцями 10 січня (середа) о 10.00  у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар з керівниками ПОУ на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, осіб з особливими потребами».

З метою ознайомлення роботодавців з законодавством України про працю та послугами служби зайнятості 10 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою надання  допомоги у побудові власного плану досягнення професійних цілей 11 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

З метою укомплектування підприємств персоналом, у тому числі осіб з особливими потребами, та розкриття переваг легального працевлаштування 11 січня (четвер) о 10.00 в приміщенні Шполянського районного центру зайнятості (м. Шпола, вул. Таранця, 18) відбудеться семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості-крок на зустріч вашим працівникам».

З метою інформування населення про актуальні вакансії на підприємстві  ТОВ “Олейпром”, 11 січня (четвер) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться «Міні-ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

З метою інформування безробітних жінок про послуги служби зайнятості 11 січня (четвер) о 14.00  в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться семінар «Жінка на ринку праці».

З метою інформування безробітних про навчальні заклади ЦПТО ДСЗ, умови вступу до них, форми навчання та спеціальності, 11 січня (четвер) о 13.00 в приміщенні Христинівського районного центру зайнятості (м. Христинівка, вул. Соборна, 97) відбудеться  профконсультаційний  семінар «Презентація ЦПТО».

З метою сприяння професійному самовизначенню безробітної молоді, що перебуває на обліку в центру зайнятості та розширення уяви про можливості їх професійного навчання в системі навчальних закладів Державної служби зайнятості, 11 січня (четвер) о 10.00 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

З метою сприяння зайнятості осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, та ознайомлення з перевагами легальної зайнятості 11 січня о 14.00 (четвер) в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Легальна зайнятість».

З метою формування навичок співбесіди з роботодавцем та ефективного використання резюме при пошуку роботи 11 січня (четвер) о 09.00 в приміщенні  Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

Для інформування про преваги легальної тимчасової зайнятості населення шляхом проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру 11 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою надання безробітним інформації з питань зайнятості населення, можливостей служби зайнятості в наданні допомоги у професійному самовизначенні, навчанні, працевлаштуванні 11 січня (четвер) о 10.00 у приміщенні Городищенського районного центру зайнятості (м. Городище, вул. Миру, 58-а) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

З метою задоволення потреб роботодавців в підборі кадрів, допомоги безробітним в працевлаштуванні 11 січня (четвер) о 12.00 в СФГ «Дружба» (м. Тальне, вул. Перемоги, 4) відбудуться «День відкритих дверей на виробництві».

Для інформування роботодавців щодо  створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з особливими потребами, 11 січня (четвер) о 10.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

Для інформування про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці для демобілізованих військовослужбовців 12 січня (п’ятниця) о 14.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.                                                                                                                                                            

З метою інформування роботодавців про правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення» 12 січня (п’ятниця) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться «Семінар для роботодавців».

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 12 січня (п’ятниця) о 12.00 на ТОВ «Тріумф – Опт»  (м. Черкаси, вул. Зелінського,1/3) за участю Черкаського міського центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

З метою сприяння зайнятості населення 12 січня (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні Канівського міськрайонного центру зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка, 49/1) відбудеться “Міні-ярмарок вакансій в Канівській філії ТОВ «Клуб сиру»”.

З метою інформування про сутність та переваги професійного навчання за сприяння служби зайнятості в ЦПТО ДСЗ 12 січня (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні Золотоніського МРЦЗ (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДЗС)».

Текст “Економіка сьогодення”, фото OGO.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *