В області стартує літературний конкурс ім. Тодося Осьмачки

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України, благодійний фонд «Тодось Осьмачка» та підприємство «Булатецькі брати», оголошують прийом творів на здобуття літературної премії імені Тодося Осьмачки в 2016 році.

Про це “Прочерку” повідомив голова Черкаської обласної організації національної спілки письменників України Володимир Ткаченко.

Премія присуджується за високохудожні твори (поетичні збірки, ліро-епічні, драматичні та прозові твори), в яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності.

До участі в конкурсі допускаються книжки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів.

Мова творів − українська.

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора.

На здобуття премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя.

Посмертно премія не присуджується.

Організація, яка висуває кандидата на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (на адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 219, обласна організація НСПУ такі документи:

− офіційне подання з оформленням позиції та її короткою мотивацією;

− 5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів;

− рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

Прийом творів закінчується 11 квітня 2016 року.

З 11 квітня по 2 травня проводитися громадське обговорення творів, поданих на конкурс.

Визначення лауреата − до 5 травня.

Вручення премії − 15 травня, в с. Куцівка Смілянського р-ну Черкаської області.

Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода − 5 тис. гривень.

Фото vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *