В області відбувся відкритий діалог молоді з владою

Напередодні Дня студента на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту молодь поспілкувалася з представниками органів влади та місцевого самоврядування на тему «Черкащина у поглядах сучасної молоді: актуальні проблеми та перспективи розвитку». Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Про це інформує “Вичерпно”.

До діалогу долучилися найактивніші студенти вищих навчальних закладів області, голови студентських рад та парламентів міста, а також голова Черкаської студентської ради при обласній державній адміністрації громадські активісти, викладачі, посадові особи Черкаської обласної державної адміністрації.

На заході студенти представили власні проекти наукових розробок, присвячених розвитку Черкащини. У результаті попереднього конкурсного відбору можливість презентувати свої роботи отримали сім авторів та авторських колективів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету та Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Представники влади визнали представлені проекти перспективними, пообіцяли в майбутньому розглянути питання щодо можливості їх втілення в життя. Начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський виступив з ініціативою надати листи-підтримки авторам проектів для отримання грантів.

Логічним продовженням розгляду студентських робіт став «діалог молоді з владою», в ході якого всі охочі мали можливість поставити запитання членам президії.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *