В області втілюють соціальні проекти

На Черкащині діє обласна програма розвитку громадянського суспільства, що триватиме до 2019 року. Її затвердили рішенням обласної ради ще торік. Цьогоріч вдруге у її межах відбувся конкурс проектів для інститутів громадянського суспільства, спрямованих на розв’язання важливих проблем громадськості області.

Повідомляє  Черкаська ОДА.

” Комісія з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій підтримала 22 соціальних проекти, – каже начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА Олег Островський, – на понад 741 тис. грн із передбачених з обласного бюджету 800 тис. грн”.

Конкурсна комісія відбирала проекти за кількома пріоритетними напрямами. Зокрема, соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей, популяризація здорового способу життя та профілактика соціально небезпечних захворювань, діяльність у сфері культури та масових комунікацій, збереження довкілля, екологічна освіта та заходи з раціонального природокористування, навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *