В області знайшли роботу для півтисячі переселенців

Після анексії Криму та початку проведення АТО до центрів зайнятості області звернулась 1621 особа, що отримала довідку про взяття на облік та офіційно визнана внутрішньо переміщеними особами, пише “Про Все“.

Із них 949 осіб мали право на отримання допомоги по безробіттю, 508 осіб було працевлаштовано. За направленням центрів зайнятості професійне навчання проходили 111 безробітних, у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 256 осіб та 21 особа отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу.

Станом на 1 січня 2016 року  продовжують отримувати послуги  300 осіб, в тому числі 282 особи мають статус безробітного. З метою забезпечення доступу до інформації щодо послуг служби зайнятості в області проводяться виїзди за місцем їх проживання.

Переселенці, які перебувають на обліку в центрах зайнятості запрошуються до участі у групових консультаційних та профінформаційних заходах, де мають можливість отримати інформацію щодо працевлаштування, проходження професійного навчання, – інформують у Черкаському обласному центрі зайнятості.

Фото “Про Все”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *