В одній із сільських шкіл Черкаського району відкриють клас робототехніки

Розвиток матеріально-технічної бази, відремонтоване приміщення, нове навчальне обладнання для класів природничого напрямку, можливість застосовувати нові форми навчання, вносячи корективи до програми, отримали учні та вчителі Червонослобідської ЗОШ №1, відібраної для участі в цільовій обласній програмі “Інноваційні школи Черкащини”, пишуть “Cільські обрії”.

– Проект спрямований на те, щоб перетворити школу на сучасний інформаційно-ресурсний центр села, – зауважує заступник начальника відділу освіти Іван Крутінь. – Окрім матеріально-технічного оновлення, у школі будуть запроваджені нові методики викладання, заняття у новому форматі.

На осучаснення школи спрямовуються кошти за районного та обласного бюджету. Тут буде оновлене обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології. А ще відкриють клас робототехніки. Червонослобідська ЗОШ №1 стане першою школою в районі, яка матиме такий клас. “Lego-клас” допоможе дітям у вивченні багатьох наук – він поєднує у собі математику, логіку, фізику, інформатику. Наразі через “Прозорро” проводяться закупки мультимедійного обладнання  та іншого  інвентарю для комплектації кабінету робототехніки.

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріштримає на особистому контролі хід виконання означеної Програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *