В Оршанці пройшли навчально-методичні збори начальників служб технічного нагляду та охорони праці регіональних управлінь

З 4 по 7 червня на базі Головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота пройшли навчально-методичні збори начальників служб технічного нагляду та охорони праці регіональних управлінь, старших техніків з технічного нагляду (інженерів з охорони праці) органів охорони державного кордону, повідомляє Провінція.

Основною метою заходу було підвищення фахового рівня підготовки учасників зборів з питань охорони праці, поліпшення рівня організації роботи щодо створення належних умов праці, а також запобігання нещасним випадкам у військових частинах прикордонного відомства.

Також було обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення. У ході зборів проведено 10 лекційних, 4 семінарських та 9 інструкторсько-методичних занять. При цьому основна увага приділялася опрацюванню єдиних підходів та стандартів до виконання завдань за напрямом діяльності.

Фото Провінція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *