В школах Черкаської області з’явиться курс на християнських засадах

Курс для школярів на християнських засадах з першого вересня з’явиться в школах Черкаської області. З 14 по 15 вересня майже 70 вчителів пройшли навчання з предмету ” Основи сім’ї” для 10-11 класів. Головний спікер заходу  – фахівець з питань сім’ї та сімейних стосунків, доктор філософії та автор курсу ” Основи сім’ї” Адріан Буковинський. Повідомляє прес-центр ГО Рух Реформації та “Прочерк

“Наша ціль зменшити кількість розлучень в Україні і підвищити якість батьківства. Курс “Основи сім’ї має готувати учнів до життя в суспільстві. Програма спрямована на соціалізацію, набуття морально-етичних і моральних якостей ”, – зазначив Адріан.

Захід відбувся  за сприяння інституту АНЗ Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників та за підтримки асоціації християн – вчителів і ГО Руху Реформації.

“Сім’я –  це те, що важливо для всіх, найголовніший інститут з усіх існуючих. І якщо у нас буде поняття як має бути укладений шлюб, як має розвиватися сім’я, які стосунки мають бути з дітьми – суспільство буде міцним і сильним”, – сказав голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Навчання проходило  в рамках курсів з предметів духовно- морального спрямування, зокрема основ християнської етики. По завершенню учасники отримали сертифікати. У відгуках всі, педагоги, які проходили навчання, зазначили, що планують запускати курс в своїй школі.

«Із великим задоволенням прослухала семінар «Основи сім’ї», автором якого є пан Адріан Буковинський, і можу впевнено стверджувати: такий курс необхідний для сучасної молоді. Прослухавши теми, зрозуміла, що аби такий курс був у моєму шкільному житті, то мені було б простіше соціалізуватися, уникати проблем у особистому та сімейному житті”, – зазначила Наталія Дворник, заступник директора Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

Курси “Основи сім’ї” вже пройшли в семи областях України. Наступна на черзі Івано-Франківська та Тернопільська область.

Мета програми полягає у цілеспрямованій підготовці молодого покоління до сімейного життя, формування життєвої, соціальної, громадянської компетентностей з питань шлюбу, сім’ї та свідомого батьківства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *