В Україні запустили антисепаратистський сайт

Активісти створили сайт для боротьби з сепаратизмом, що місить базу даних найзухваліших антиукраїнських політиків. Про це координатори громадського об’єднання “Автомайдан Київ” Дмитро Карп, Катерина Кувіта та журналіст Айдер Муждабаєв повідомили під час прес-конференції в УНІАН, зазначають Патріоти України.

Метою громадської платформи “Україна без сепаратизму” є створення єдиної інформаційної бази найзухваліших антиукраїнських політичних діячів, які працюють в інтересах агресора – Російської Федерації.

Відзначимо, що в якості епіграфа на банері «антисепаратистської» бази використали слова черкаського письменника Василя Симоненка:

«Народ мій є!

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!»

“Ми запускаємо загальноукраїнський проект, який має наповнюватися. Навіть у Вікіпедію кожен користувач може зайти і додати якусь частину матеріалу, якої там не вистачає. Так само й у нас. І наше звернення, особливо до представників ЗМІ: ви знаєте, як все це працює. Можливо, якийсь матеріал було знято з якихось причин з ваших сайтів. Можливо, щось не вийшло взагалі, але є певні напрацювання, матеріали… Будь-ласка, скидайте нам цю інформацію – вона буде потрапляти на цей сайт”, – пояснила Кувіта.

За її словами, сайт “Україна без сепаратизму” є суто політичним, і має інший формат, ніж сайт “Миротворець”

“Основна відмінність від сайту “Миротворець” – сюди потрапляють топ-політики або топ-політично-громадські діячі… У нас конкретизовано на політиках, на конкретних профілях”, – додала Кувіта. Вона також повідомила, що у Facebook є сторінка з аналогічною назвою, на яку також можна подавати інформацію.

Фото http://patrioty.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *