В Україні підвищили тарифи на електроенергію (ІНФОГРАФІКА)

З 1 березня в Україні для населення підвищують тарифи на електроенергію. Це відбувається у межах поступового здорожчання світла. Перший етап – з початку весни – платіжки збільшаться на 25%. Наступний стартуватиме з 1 вересня, інформує УНІАН.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 березня 2016 року підвищує мінімальний тариф на електроенергію для населення на 25% – до 57 копійок за кВт/год. Дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію комісія затвердила ще в лютому 2015 року.

Згідно з документом, мінімальний тариф встановлюється на місячний обсяг споживання електроенергії 100 кВт/год. Весь обсяг понад 100 кВт/год відпускається за тарифом 99 копійок за кВт/год. Якщо місячне споживання електроенергії перевищує 600 кВт/год, то встановлюється тариф 156 копійок за кВт/год за перевищений обсяг.

Як повідомляв УНІАН, до березня 2017 року споживачів електроенергії буде розділено на дві групи: з об’ємом споживання до 100 кВт/год на місяць та з обсягом споживання понад 100 кВт/год на місяць. Для першої групи споживачів вартість електроенергії в березні 2017 року складе 0,9 гривні за кВт/год. Для другої групи – 1,68 гривні за кВт/год.

Фото foodmarkets.ru, інфографіка market.korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *