В Україні спростять відкриття приватної медичної практики

Постанова зменшує обсяг даних, які повинен декларувати суб’єкт господарювання для отримання ліцензії, а також скорочує перелік документів, які подаються до заяви на отримання ліцензії, повідомляє uazmi.

Зокрема, документ: надає можливість відкривати медичну практику фізичним особам-підприємцям, які не мають медичної освіти, але наймати на роботу тих, хто її має. Ця норма дозволить залучати інвестиції та розширить доступ до надання медичної допомоги в непрестижних регіонах, йдеться на сайті Кабміну.

Також документ вилучає норми щодо обов’язкової наявності у фізичної особи-підприємця вищої кваліфікаційної категорії з відповідної спеціальності, що дає йому право створювати робочі місця і наймати лікарів за заявленою спеціальністю. Зокрема встановлює норми щодо якості надання медичної допомоги пацієнтам у відповідності зі стандартами і протоколами, затвердженими МОЗ України.

Нагадаємо, 17 березня, набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я від 1 лютого, який передбачає скорочення кількості ліжко-місць у лікарнях до 60 (з 87,9) з розрахунку на 10 тисяч осіб.

Фото kakotvet.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *