В Украіні з’явилось перше суто українське радіо

В моїй музичній бібліотеці під 100 гігабайт української музики. Понад 400 гуртів приблизно.

Так пише на своїй сторінці в Facebook Олександр Клочан.

Гортаю інколи задоволено очима улюблену музику по монітору, складаючи хаотичні нотні фрагменти в рівненькі кайфові спогади.
Сиджу дивлюсь на це і думаю: хех а я таки шарю троха в нашій музиці. Це ж КОЛЕКЦІЯ! Не якісь там зборнічок vol.3, шо кум на днюху купив на заправці, як до мене їхав!

Ну так, трішечки може відстав я останні пару років з тою вОйною, трясця… Та ж хіба ми припиняємо їсти, якщо війна? Ні. А пісня – то такий же смаколик, тільки для душі, а не для тіла. Не скуштуєш – зачерствіє душа, припаде пилюкою і пропаде. А людина без душі – то зомбі.

Та ось вже кілька днів, просто сідаючи в авто цим душевним смаколиком несподівано і рясно частує мене… хто б Ви думали? – РАДІО! Просте радіо фм.)
Отак неочікувано раптом взяло і з’явилось радіо для українців і не вночі а цілодобово – Країна ФМ. 100% українською!

І отак я й зрозумів – я лошара в українській музиці! Кожного 3-4-го гурту не знаю. Сижу і прусь… Ура! Я лошара!! Бо як я стомився все у цьому житті виколупувати з під асфальту, здираючи нігті в кров. Жити українцеві в столиці сьогодні, це як ніби кожного ранку встаючи бажаєш проїхатись на велосипеді і починаєш його створювати з креслення, варити труби, руль і т д… День Байбака такий собі…
Як мене задовбало бути обізнаним і все здобувати самостійно! Щодня. Хочеться просто сісти, видихнути і включити…
І сказати – оу, клас! Що це? Я не чув…
Який це кайф…)

Отаке.)

Українці – ловіть кайф, включайте, бо такого більше ніколи не буде! Серйозно!
І зовсім не тому, що якщо Ви не включите, то радіо закриється… Хоча і тому теж…
А знаєте чому?
Тому що майже вся писана на сьогодні українській музика – вона є не завдяки, а всупереч! Тому що не за гроші співана, ніхто поки що на цьому, практично, не заробляє – а тому, що не змогла співоча українська душа це в собі втримати і не заспівати…

Це вже зовсім скоро понабігають сюди різні патапи з мєладзамі і розумнити мордами та розмовами про формат. Наштампують свого попсового дешевого панятного лайна папрощє, шоб прадать. Бо ж квоти шоти?! Буде скоро атсасні і українською…)
Та вже будемо розгрібати то якось.)
Справжня повноцінна культура – всяка. І елітна і потапна.)
Але то – потім.)

Фото zion-kirov.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *