В Україні можуть зробити біометричні візи для іноземних громадян та осіб без громадянства

У разі якщо нова система реєстрації біометричних даних для в’їжджають в Україну іноземних громадян та осіб без громадянства не буде належним чином працювати, то влада країни будуть розробляти інші заходи, зокрема запровадити “біометричні візи”, інформує “Дзеркало тижня”.

– Звичайна віза працює тільки проти нелегальної міграції, якщо ми побачимо з досвіду що де-то вона (система реєстрації біометричних даних) не працює, тоді будемо думати про подальші заходи. Це може бути візовий елемент, але це буде не просто віза, яка видається кожному, а саме біометрична віза, – заявив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За словами Клімкіна, за впроваджувану на пунктах пропуску через державний кордон та в міжнародних аеропортах Києва процедуру верифікації іноземних громадян відповідає не тільки МЗС, але й інші компетентні органи в Україні, зокрема Державна міграційна служба та Служба безпеки України.

– Біометрика вводиться саме з 1 січня, а потім будуть вводитися інші заходи, – додав глава українського зовнішньополітичного відомства.

Зокрема, уточнив він, наступним етапом поліпшення контролю в’їжджають в Україну іноземців повинна стати процедура подачі заяви від особи, яка має намір в’їхати в країну.

– Другим етапом буде заява, яка йде в ГМС, копію отримає МЗС. Третій етап, він ще на стадії створення, це контроль за переміщенням російських громадян на всій території України, – роз’яснив міністр.

Фото www.mukachevo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *