“В Україні згортається політика дерегуляції”, – Олег Петренко

У Черкасах роботодавці спілкувалися з міськими чиновниками. 1 лютого у Черкаськії ОДА Олег Петренко обговорював із черкаськими роботодавцями питання нового законодавства.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Петренка, підприємців лякають високі штрафи за порушення трудового законодавства (максимальний – 320 тис. грн) і широкі повноваження майбутніх інспекторів праці, які запрацюють у структурі міськвиконкому в разі схвалення постанови Кабміну.

«На моє переконання, поява такого проекту постанови свідчить про те, що в Україні явно згортається політика дерегуляції. По суті, створюються нові каральні органи з явними ознаками корупційної складової вже на стадії проекту», – пише народний депутат.

Наразі в Раді зареєстровано проект закону № 5711, який покликаний зробити трудове законодавство більш лояльний і справедливим до підприємців у частині зменшення штрафів. Автором законопроекту є Оксана Продан.

Олег Петренко стверджує, що незважаючи на те, що третій рік поспіль він у Раді не підтримує жодних пропозицій. Зокрема через те, що в нашій країні правила гри на рік міняються мало не в новорічну ніч. Однак за поданий Оксаною Продан законопроект проголосує заради розвитку черкаського бізнесу.

Фото https://www.facebook.com/petrenko.oleh?fref=nf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *