В Умані 80 спортсменів із різних областей України мірялися силою (ФОТО)

Більше 80 спортсменів із 13 областей України зібралися у сімейно-спортивному комплексі «Амарант» продемонструвати свою силу. Юнаки, жінки, чоловіки та ветерани «покоряли» свою вагу під час проведення третього Чемпіонату України із багатоповторного жиму. Уманські дівчата найкраще себе показали при піднятті штанги вагою 25 кг, а чоловіки – 100 кг, пише “Вечірня Умань”.

Чемпіонат України з багатоповторного жиму  за всі роки змагань вперше проходив в Умані. Більше 25 містян взяли у ньому участь. Змагання проходили між чоловіками у категоріях 35 кг,  55 кг , 75, кг, 100 кг та 125 кг. Між жінками – 40 кг та 25 кг.

Першими в бій пішли чоловіки. Розпочинали із найважчої штанги – 125 кг. Далі йшла вага у порядку зменшення.

Однією з найбільших команд на змаганнях стали учасники міста Вінниця. Їх приїхало до Умані 10 осіб. Минулого року саме ця команда взяла більшість призових місць у чемпіонаті. Нині вони перемогли у 4 номінаціях.

– Ми готувалися до змагань довго і старанно. Серед нас є 3 майстра спорту та 3 кандидата в майстри спорту. Беремо участь більше ніж у 6 категоріях. Наймолодшим нашим учасником є Олексій, йому всього 14 років. Проте він уже має чималі успіхи у багатоповторному жимі, – ділиться з нами тренер команди Олександр Романовський.

blank

Однією із учасниць змагань уманської команди стала відома художниця Одарка Дьома-Пісна. Дівчина багатоповторним жимом займається лише місяць. До цього 7 років займалася дзюдо та стала кандидатом в майстри спорту. Під час змагань за 5 хв. дівчина зуміла 91 раз підняти штангу вагою 25 кг.

– Найбільшу вага, яку я брала – 40кг. За допомогою тренера я її піднімала 25 разів. Проте на змаганнях вирішила пробувати себе у вазі 25 кг. Планувала 100 разів підняти штангу, так як це у мене під час тренувань виходило, але не вистачило сил, – розповідає Одарка. – Дана участь у чемпіонаті надихнула мене написати експозицію присвячену спорту. Думаю, що це буде дуже цікаво.

blank

blank

Вітали учасників змагань творчі колективи сімейно-спортивного комплексу «Амарант».

Переглянути результати змагань третього Чемпіонату України із багатоповторного жиму можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *