В Умані близько 450 поліцейських пильнуватимуть хасидів

В Умань прибуло вже понад 2 тисячі прочан – брацлавських хасидів, які цими вихідними  святкуватимуть Рош-га-Шана – юдейський Новий Рік. Із 2 на 3 жовтня розпочнеться 5777-й рік за їхнім календарем.

 

Усього прочан цьогоріч очікується понад 30 тисяч, вони їдуть до Умані, бо там похований цадик (праведник) Нахман, а його могила – одна з найшанованіших святинь і місце паломництва для представників так званої брацлавської течії хасидизму.

До охорони громадського порядку в місті приступило вже 450 поліцейських. А також посилив свою діяльність спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області.

Так, 26 вересня рятувальники Уманського районного відділу розгорнули спеціальний наметовий табір. На території містечка сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону, до складу якого увійшли сили з пожежно-рятувальних підрозділів Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом це 90 чоловік особового складу та 17 одиниць оперативно-рятувальної техніки.

Крім того до складу загону прибули фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Фото 112.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *