В Умані дегустували вино

38 видів вина від терпких сухих до медово-солодких продегустували уманчани. Днями відбувся фестиваль вина “Умань-весна 2017”, де винороби міста та району змагались за звання найкращого, повідомляє “Вечірня Умань”.

“Такі фестивалі – це той рідкісний момент, коли ти можеш відчути себе справжнім гурманом, продегустувати всі види вина, і визначити для себе найсмачніше” – ділиться враженнями уманчанка Альона Малетич.

За звання найкращого виробники змагалися у шести категоріях. Перемогу одразу у чотирьох номінаціях отримав Ігор Максименко, який на фестивалі презентував 6 видів вина власного виробництва.

“Приємно вражений, що моє вино так високо оцінило журі, адже якість виноробства у нашому місті стрімко зростає, і серед усіх видів вина було багато достойних зразків”, – розповідає переможець.

Виноробством Ігор займається два роки, і зізнається, що секрет його успіху криється у технології виробництва вина.

blank

“Для того щоб робити якісне вино, потрібно вивчати кращі світові зразки. Для цього я постійно їжджу в Київ на дегустацію вина португальських і французьких виробників, мені цікаво вивчати їхні технології і втілювати їх в життя під час виробництва власного вина. На своєму міні-підприємстві я звертаю найбільшу увагу на якість винограду та умови бродіння вина, якщо ці дві категорії витримані, тоді й буде результат”, – ділиться секретами Ігор Максименко.

blank

“Такі заходи дозволять розвиватися і вдосконалюватись виноробам, обмінюватись досвідом та робити своє вино ще смачнішим” – зазначила заступник міського голови Жанна Лозінська, яка вручала грамоти переможцям.

Окрім журі вина оцінювали і самі уманчани. Оскільки на дегустації були присутні близько 50 містян, ім’я переможця за версією дегустаторів-любителів заступник голови спілки виноградарів Верислав Богатирчук обіцяв озвучити на найближчому засіданні виноробів.

blank

Фото http://vch-uman.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *