В Умані хасиди відкрили реконструйований міст Коенів

Ще торік на цьому місці по вулиці Григорія Косинки була невідомо ким і коли зведена споруда без жодного на те дозволу. Незаконна конструкція наражала на небезпеку не лише місцевих мешканців, а й паломників-хасидів, тому було прийнято єдино правильне рішення про демонтаж підвісного мосту, інформує Уманська міськрада.

Відтоді необхідна проектно-кошторисна документація була погоджена з усіма відповідними службами та структурами. Сьогодні бачимо результат – збудований міст, який відповідає всім технічним вимогам. На цьому тижні відбулося його офіційне відкриття.

Під час реконструкції містка Коенів було виконано благоустрій території – прокладено асфальтно-бетонний шар покриття, проведено освітлення. Тепер можна сміливо сказати, що це місце стало окрасою всього мікрорайону.

«Це неабияк важливо для Умані, адже ми взяли курс на розвиток туризму, а ось такі місця цьому лише сприятимуть», – переконаний міський голова Олександр Цебрій. Мер подякував главі фонду імені Рабі Нахмана та депутату ВР України Максиму Полякову за розуміння і співпрацю при реалізації цього проекту.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *