В Умані хочуть перейменувати вулицю на честь Рабі Нахмана

На сайті Уманської міськради розміщено розпорядження міського голови про проведення громадського обговорення можливого перейменування вулиці Челюскінців на вулицю Григорія Косинки, повідомляє Прочерк.

З 2016 року ім’я Григорія Косинки носить уманська вулиця, яка раніше називалася вулицею Віссаріона Бєлінського. Але на цій вулицірозташовані іудейські святині, зокрема, могила відомого хасидського праведника Рабі Нахмана. Тому головний рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, а також жителі вулиці пропонують перейменувати вулицю Григорія Косинки на честь Рабі Нахмана.

Днями відбулося засідання комісії Уманської міської ради з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків в місті Умані, на якому було вирішено рекомендувати виконкому і міській раді перейменувати нинішню вулицю Григорія Косинки на вулицю Рабі Нахмана.

Таким чином, назва вулиці Григорія Косинки в Умані «переїде» на нове місце, з колишньої Бєлінського на нинішню Челюскінців.

Фото Униан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *