В Умані хочуть започаткувати інклюзивний туризм

Вперше в Україні у форматі Міжнародного науково-практичного симпозіуму обговорювались актуальні проблеми впровадження інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму в Україні. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини як співзасновник Асоціації «Інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму», що була створена напередодні симпозіуму і виступила його організатором, став базою для проведення заходу та обміну досвідом щодо роботи із студентами, які мають інвалідність.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Вітаючи учасників симпозіуму, ректор УДПУ, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний зазначив, що серед майже 10 тисячі студентів університету є й юнаки та дівчати з особливими потребами, яким надаються рівні умови для навчання. У виші при факультеті дошкільної та спеціальної освіти діє науково-дослідна лабораторія інклюзивної педагогіки, а також Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» при факультеті соціальної та психологічної освіти.

Про інклюзивний туризм як напрямок діяльності Центру соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» УДПУ імені Павла Тичини розповіла кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Майя Перфільєва.

Приємно здивували присутніх і студенти – учасники хореографічного колективу «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), які разом зі студенткою з інвалідністю із факультету соціальної та психологічної освіти Анею Хоменко представили хореографічну композицію «Мрія».

За результатами роботи І Міжнародного науково-практичного симпозіуму до відповідних відомств буде подана резолюція з пропозиціями по застосуванню інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму у всіх сферах життя осіб з інвалідністю.
Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *